Inspirace
Copyright © 2000 - 2016 by "DMU"   •   Všechna práva vyhrazena   •   E-Mail: info [zavináč] ledka . net   •   SINCE 2014
RGB pásek
Pan Tomáš byl z RGB pásků nadšený a poslal nám video s komentářem: "funguje úplně suprově".
Nasvícení kychyňské linky
Na kuchyňskou linku byl použit rohový hliníkový profil s matným difuzorem a s LED páskem denní bílá 5630. Paní je maximálně spokojená a nemůže si to vynachválit. Zároveň byla spokojení s tím, že profil zakryl přechod skříněk na kachličky, kde měli velké mezery.
Nasvícení stěny za televizí
Aby se zmenšil kontrast mezi svítícím televizorem a tmavou zdí za ním, doporučuje se osvětlení „za televizí“. V dřívějších dobách to řešila malá lampička umístěná za televizorem. Nasvícení zdi za televizorem je pro oči mnohem příjemnější a po několika hodinovém koukání na zajímavé filmy tolik nebolí. Výrobci televizorů montojí nasvícení také (tzv. Ambilight), ale tyto modely bývají o několik tisíc dražší. Přitom to není nic těžkého ani drahého. Montáž zvládne opravdu každý. V případě zájmu se na nás klidně obraťte, rádi poradíme a LED pásek připravíme přímo na míru.
Montáž pásku Zkouška LED pásku
Výsledek
Pan Martin si montáž provedl sám a pochlubil se fotkami. Doma jsou prý všichni spokojeni.
Výměna žárovek pro vnitřní osvětlení automobilu
Náš zákazník se nechal přesvědčit, že nové sufitky s LEDkami 5630 svítí víc a tak se pustil do výměny. Byl ze změny tak nadšený, že nám to nafotil, aby jsme to mohli zveřejnit. Jsme rádi, že je spokojený a přejeme spoustu kilometrů bez nehod!
Rozdíl mezi původní a novou sufitkou
Podívejte se na různé projekty s LED diodami
Pošlete nám fotky či videa s popisem svých projektů
a my je rádi zveřejníme, inspirujte tím ostatní!
info [zavináč] ledka.net
Osvětlení u dveří a skříně
Osvětlení věšáku je řešeno nezalitým LED páskem zapuštěným ve skříňce včetně difuzoru. Vnitřní osvětlení skříně je dělané na míru tak,
aby neoslňovalo při otevření, ale účelně svítilo na oblečení. Výsledek je více než patrný.
Osvětlení klávesnice
Osvětlení klávesnice je řešeno 50 cm LED páskem v malém hliníkovém profilu. Večer nemusíte svítit velkým světlem, přitom na klávesnici krásně uvidíte. Zákazník chtěl jen profil s páskem, bez zdroje.
Osvětlení chodby v bytovém domě
Osvětlení chodby je řešeno LED žárovkami o výkonu 600 lm. Zákazník si přál studenou bílou, ale chodba může být osazena i LED žárovkou barvy teplé bílé, tj. barvy jako klasické vláknové žárovky. V roce 2012 byl osazen první vchod, v roce následujícím druhý vchod.
Osvětlení kufru Felície
Pan Hadač nám posílá foto kufru ve Felicii, kam žárovky umisťoval: První fotka je originál sufitka 10W - tragédie. Druhá fotka - jedna led žárovka od vás, třetí fotka - dvě led žárovky. Mám je i v kufru v Octavii, tam vynikne jejich síla snad ješrě víc. Feldu mám jen na stavbu baráku. Jsme rádi že jste spokojen. Přejeme ať bezpečně dostavíte svůj dům a budeme se těšit, až ho společně vybavíme LED osvětlením.
Nasvícení soklu na stropě
Pan Polák rekonstruoval byt a chtěl aby vynikl vzniklý sokl na stropě v kuchyni. Nechal si proto u nás postavit RGB pás přesně na míru. Pás je dlouhý 15 metrů a nalepen na ocelovou lištu kvůli chlazení. Je napájen ze dvou zdrojů a ovládán jedním dílovým ovladačem. Osvětlení vypadá úchvatně! Přejeme, aby světlo svítilo mnoho let a majitelé byli spokojeni.
Bílá Fialová Modrá
Červená Zelená
Původní stav Původní stav Původní stav
Montáž Montáž
Na kuchyňskou linku byl použit rohový hliníkový profil s matným difuzorem a s LED páskem denní bílá 5630. Profil je dlouhý 4m. Horní lišta s LEDlami byla dělaná rok před tím. Není tedy zahrnuta do ceny.
Domůe-shopZbožíElektroinstalaceReferenceInspiraceNáš rádce - FAQNávodyReklamaceObchodní podmínkyO násKontakty
Pan Mirek rekonstruoval byt a chtěl aby vynikl vzniklý sokl na stropě v obýváku. Nechal si proto u nás postavit RGB pás přesně na míru. Pás je dlouhý 13 metrů a nalepen na ocelovou lištu kvůli chlazení. Je napájen ze dvou zdrojů a ovládán jedním dílovým ovladačem. Osvětlení vypadá úchvatně! Přejeme, aby světlo svítilo mnoho let a majitelé byli spokojeni.
Osvětlení v podkávacích světlech
Pan Tomáš nám posílá foto svého Renaultu Laguna, kam žárovky umisťoval. Přejeme spoustu kilometrů bez nehod.