Zboží
Copyright © 2000 - 2016 by "DMU"   •   Všechna práva vyhrazena   •   E-Mail: info [zavináč] ledka . net   •   SINCE 2014
Aktuální katalog zboží ke stažení
Informace o dostupnosti zboží, objednávkách a veškeré dotazy ke zboží,
směřujte na uvedené e-mailové adresy.
Chcete-li se zeptat na jakoukoliv konkrétní aplikaci, napište, rádi poradíme.
Jsme schopný udělat i technické úpravy výrobku přesně na míru.

Popis zboží
V případě, že nemáte Adobe Acrobat Reader, který je potřebný ke čtení souboru formátu PDF, můžete si jej zdarma stáhnout zde.
Domůe-shopZbožíElektroinstalaceReferenceInspiraceNáš rádce - FAQNávodyReklamaceObchodní podmínkyO násKontakty
LED žárovky určené do auta
Náhrada za klasické žárovky do interiéru, ale i exteriéru automobilu. Žárovky nejsou určeny pro automobily, které hlídají prasklé žárovky, tzv. CANBUS. Světelný tok žárovek je mnohem větší a mají menší spotřebu. Barva světla je denní bílá, ale mužou být i různě barevné, dokonce ultrafialové. Všichni zákazníci jsou spokojeni, protože v interiéru to svítí jako ve dne.
LED žárovky určené do auta s CANBUS
Náhrada za klasické vláknové žárovky do exteriéru automobilu. Žárovky jsou určeny pro automobily, které hlídají prasklé žárovky, tzv. CANBUS. Světelný tok žárovek je úžasný. Barva světla je denní bílá.
LED sufitky určené do auta
Náhrada za klasické vláknové sufitky do interiéru automobilu. Mají úžasný světelný tok, který mnohokrát předčí původní žárovky. Barva světla je denní bílá, ale můžou být i různobarevné.
LED žárovka 230V/E27/800 lm
Náhrada za klasickou žárovku s paticí E27. Světelný tok má 800 lm, což odpovídá zhruba jako 75W klasická žárovka. Barva světla lze volit jako denní bílá, nebo teplá bílá. Start žárovek je okamžitý na 100%. Díky klasickému vzhledu žárovky jí lze použít i do lustrů, kam by se moderní LED žárovky nehodily. Ideální také na chodby panelových domů, kde se dá výrazně ušetřit bez zbytečného zásahu poruchových pohybových čidel a pod.
LED žárovka 230V/G9/500 lm
Náhrada za klasickou žárovku s paticí G9 např. do lustrů. Světelný tok má 500 lm, což odpovídá zhruba jako 50W klasická žárovka. Barva světla lze volit jako denní bílá, nebo teplá bílá. Start žárovek je okamžitý na 100%. Spotřeba mizivá. Obecně bývá, že všechny LED žárovky na lustru berou dohromady jako jedna jediná, kterou nahradily.